Manufacturer of high quality chocolate equipment and fudge equipment since 2003

Јазик
 • <p><strong><span style="color:#FFFFFF;">LST ЧОКОЛАДО</span> ДИЗАЈНЕР НА ПРОЕКТ, ВАШ ИЗБОР, НАЈДОБАР ИЗБОР.</strong></p>

  LST ЧОКОЛАДО ДИЗАЈНЕР НА ПРОЕКТ, ВАШ ИЗБОР, НАЈДОБАР ИЗБОР.

  Chengdu LST Science and Technology Co., Ltd  е производител на висококвалитетна чоколадна опрема и опрема за џвакање од 2003 година.

ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ

Chengdu LST Science and Technology Co., Ltd е производител на висок квалитетмашина за чоколадо имашина за џвакање од 2003 година.

Ги обезбеди најдобрите решенија за чоколадна опрема за производители на чоколади на мало, комерцијални и индустриски чоколади со голем обем. 

ИНФО ЦЕНТАР

Ние веруваме дека нашата долговечност во индустријата се должи на нашите стручни вештини и страст. Ние сме тим од млади луѓе со различни вештини. Нашиот продажен тим има сеопфатно познавање на процесот на правење чоколади и гуми за џвакање.

 • Фаџ, нов тип на носач на хранливи материи, е лесен за јадење, полн со бои, мириси и социјални атрибути. Тоа е повеќе во согласност со потребите на современите луѓе кои сакаат да уживаат во вкусна храна и да надополнуваат различни нутритивни елементи. На потрошувачите им нуди повеќе сценарија, тоа е погодна можност за зачувување на здравјето и здравствена заштита во секое време, на кое било место.
  Фаџ, нов тип на носач на хранливи материи, е лесен за јадење, полн со бои, мириси и социјални атрибути. Тоа е повеќе во согласност со потребите на современите луѓе кои сакаат да уживаат во вкусна храна и да надополнуваат различни нутритивни елементи. На потрошувачите им нуди повеќе сценарија, тоа е погодна можност за зачувување на здравјето и здравствена заштита во секое време, на кое било место.
  Фаџ, нов тип на носач на хранливи материи, е лесен за јадење, полн со бои, мириси и социјални атрибути. Тоа е повеќе во согласност со потребите на современите луѓе кои сакаат да уживаат во вкусна храна и да надополнуваат различни нутритивни елементи. На потрошувачите им нуди повеќе сценарија, тоа е погодна можност за зачувување на здравјето и здравствена заштита во секое време, на кое било место.
 • Никогаш не можете да кажете не на чоколадото, исто како што никогаш не можете да кажете не на љубовта.
  Никогаш не можете да кажете не на чоколадото, исто како што никогаш не можете да кажете не на љубовта.
  „Слаткиот крит“ среде ноќ е лекот за современата младост. Кога работата не оди добро, наградете се со парче чоколадо за да ги направите горчливите денови малку послатки; кога сте збунети, дајте си парче чоколадо за да ја пронајдете неверојатната средба што ви припаѓа. Чоколадото е катализатор во љубовта и камен-техника на обичниот живот, што го прави животот помазен.
 • Никогаш не можете да кажете не на чоколадото, исто како што никогаш не можете да кажете не на љубовта.
  Никогаш не можете да кажете не на чоколадото, исто како што никогаш не можете да кажете не на љубовта.
  „Слаткиот крит“ среде ноќ е лекот за современата младост. Кога работата не оди добро, наградете се со парче чоколадо за да ги направите горчливите денови малку послатки; кога сте збунети, дајте си парче чоколадо за да ја пронајдете неверојатната средба што ви припаѓа. Чоколадото е катализатор во љубовта и камен-техника на обичниот живот, што го прави животот помазен.

ОСТАВИ НИ ПОРАКА

Обезбедуваме квалитетен производ со конкурентна цена и услуга што е наш постојан заложба сега и во иднина.

Прилог:
  Chat with Us

  Испратете го вашето барање

  Прилог:
   Изберете друг јазик
   English
   العربية
   Deutsch
   Español
   français
   italiano
   日本語
   한국어
   Português
   русский
   简体中文
   繁體中文
   Afrikaans
   አማርኛ
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Ελληνικά
   Esperanto
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   עִברִית
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Română
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   Zulu
   Тековен јазик:Македонски