• <p><strong><span style="color:#FFFFFF;">ÇOKOLLATA LST</span> PROJEKTI I PROJEKTIT, ZGJEDHJA JUAJ, ZGJEDHJA MË E MIRË.</strong></p>

  ÇOKOLLATA LST PROJEKTI I PROJEKTIT, ZGJEDHJA JUAJ, ZGJEDHJA MË E MIRË.

  Chengdu LST Science And Technology Co., Ltd  është prodhuesi i pajisjeve me çokollatë me cilësi të lartë dhe pajisjeve të gomës që nga viti 2003.

PRODUKTET KRYESORE

Chengdu LST Science and Technology Co., Ltd është prodhuesi i cilësisë së lartëmakinë çokollate dhemakinë gome që nga viti 2003.

Ajo ka ofruar zgjidhjet më të mira të pajisjeve të çokollatës për prodhuesit e çokollatës me pakicë, komerciale dhe industriale me volum të lartë. 

QENDRA INFO

Ne besojmë se jetëgjatësia jonë në industri është për shkak të aftësive dhe pasionit tonë ekspert. Ne jemi një ekip të rinjsh me aftësi të ndryshme. Ekipi ynë i shitjeve ka njohuri gjithëpërfshirëse të procesit të prodhimit të çokollatës dhe gomës.

 • Fudge, një lloj i ri i bartësit të lëndëve ushqyese, është i përshtatshëm për t'u ngrënë, plot ngjyra, aroma dhe atribute sociale. Është më shumë në përputhje me nevojat e njerëzve modernë që duan të shijojnë ushqime të shijshme dhe të plotësojnë elementë të ndryshëm ushqyes. Ai u ofron konsumatorëve skenarë të shumtë, është një mundësi e përshtatshme për ruajtjen e shëndetit dhe kujdesin shëndetësor në çdo kohë, kudo.
  Fudge, një lloj i ri i bartësit të lëndëve ushqyese, është i përshtatshëm për t'u ngrënë, plot ngjyra, aroma dhe atribute sociale. Është më shumë në përputhje me nevojat e njerëzve modernë që duan të shijojnë ushqime të shijshme dhe të plotësojnë elementë të ndryshëm ushqyes. Ai u ofron konsumatorëve skenarë të shumtë, është një mundësi e përshtatshme për ruajtjen e shëndetit dhe kujdesin shëndetësor në çdo kohë, kudo.
  Fudge, një lloj i ri i bartësit të lëndëve ushqyese, është i përshtatshëm për t'u ngrënë, plot ngjyra, aroma dhe atribute sociale. Është më shumë në përputhje me nevojat e njerëzve modernë që duan të shijojnë ushqime të shijshme dhe të plotësojnë elementë të ndryshëm ushqyes. Ai u ofron konsumatorëve skenarë të shumtë, është një mundësi e përshtatshme për ruajtjen e shëndetit dhe kujdesin shëndetësor në çdo kohë, kudo.
 • Asnjëherë nuk mund t'i thuash jo çokollatës, ashtu siç nuk mund t'i thuash kurrë jo dashurisë.
  Asnjëherë nuk mund t'i thuash jo çokollatës, ashtu siç nuk mund t'i thuash kurrë jo dashurisë.
  “Sweet Crit” në mes të natës është kura për rininë bashkëkohore. Kur puna nuk shkon mirë, shpërblejeni veten me një copë çokollatë për t'i bërë ditët e hidhura pak më të ëmbla; kur jeni të hutuar, jepini njëri-tjetrit një copë çokollatë për të gjetur takimin e mahnitshëm që ju takon. Çokollata është katalizatori në dashuri dhe guri i provës i jetës së zakonshme, duke e bërë jetën më të qetë.
 • Asnjëherë nuk mund t'i thuash jo çokollatës, ashtu siç nuk mund t'i thuash kurrë jo dashurisë.
  Asnjëherë nuk mund t'i thuash jo çokollatës, ashtu siç nuk mund t'i thuash kurrë jo dashurisë.
  “Sweet Crit” në mes të natës është kura për rininë bashkëkohore. Kur puna nuk shkon mirë, shpërblejeni veten me një copë çokollatë për t'i bërë ditët e hidhura pak më të ëmbla; kur jeni të hutuar, jepini njëri-tjetrit një copë çokollatë për të gjetur takimin e mahnitshëm që ju takon. Çokollata është katalizatori në dashuri dhe guri i provës i jetës së zakonshme, duke e bërë jetën më të qetë.

NA LËNI NJË MESAZH

Ne ofrojmë produkt cilësor me çmim konkurrues dhe shërbim që ka qenë përpjekjet tona të vazhdueshme për tani dhe të ardhmen.

Shtojcë:
  Chat with Us

  Dërgoni kërkesën tuaj

  Shtojcë:
   Zgjidhni një gjuhë tjetër
   English
   العربية
   Deutsch
   Español
   français
   italiano
   日本語
   한국어
   Português
   русский
   简体中文
   繁體中文
   Afrikaans
   አማርኛ
   Azərbaycan
   Беларуская
   български
   বাংলা
   Bosanski
   Català
   Sugbuanon
   Corsu
   čeština
   Cymraeg
   dansk
   Ελληνικά
   Esperanto
   Eesti
   Euskara
   فارسی
   Suomi
   Frysk
   Gaeilgenah
   Gàidhlig
   Galego
   ગુજરાતી
   Hausa
   Ōlelo Hawaiʻi
   हिन्दी
   Hmong
   Hrvatski
   Kreyòl ayisyen
   Magyar
   հայերեն
   bahasa Indonesia
   Igbo
   Íslenska
   עִברִית
   Basa Jawa
   ქართველი
   Қазақ Тілі
   ខ្មែរ
   ಕನ್ನಡ
   Kurdî (Kurmancî)
   Кыргызча
   Latin
   Lëtzebuergesch
   ລາວ
   lietuvių
   latviešu valoda‎
   Malagasy
   Maori
   Македонски
   മലയാളം
   Монгол
   मराठी
   Bahasa Melayu
   Maltese
   ဗမာ
   नेपाली
   Nederlands
   norsk
   Chicheŵa
   ਪੰਜਾਬੀ
   Polski
   پښتو
   Română
   سنڌي
   සිංහල
   Slovenčina
   Slovenščina
   Faasamoa
   Shona
   Af Soomaali
   Shqip
   Српски
   Sesotho
   Sundanese
   svenska
   Kiswahili
   தமிழ்
   తెలుగు
   Точики
   ภาษาไทย
   Pilipino
   Türkçe
   Українська
   اردو
   O'zbek
   Tiếng Việt
   Xhosa
   יידיש
   èdè Yorùbá
   Zulu
   Gjuha aktuale:Shqip